اخبار

برگزاری نمایشگاه خط تحریری در شیروان

برگزاری نمایشگاه خط تحریری در شیروان

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ، رئیس این اداره از برگزاری نمایشگاه خط تحریری شیروان در دهه کرامت خبر داد .

ابراهیم عباس پور گفت : به مناسبت دهه کرامت ، انجمن خوشنویسان شعبه شیروان با همکاری این اداره اقدام به برگزاری نمایشگاه خوشنویسی خط تحریری نموده است که علاقه مندان به رشته زیبا نویسی تا 10 تیرماه سال جاری مهلت دارند آثار خود را به دفتر انجمن خوشنویسان واقع در خیابان شفا شفا 5 ارسال نمایند .

وی با اشاره به انتخاب آثار برای برگزاری نمایشگاه با محوریت ولادت با سرسعادت حضرت معصومه (س) و امام رضا (ع) افزود :  از سوی این اداره و انجمن خوشنویسان شهرستان به  آثار برگزیده در این نمایشگاه با اهداء لوح تقدیر و جوایز ارزنده تقدیر خواهند شد .

عباس پوریاد آور شد : نمایشگاه خط تحریری بعد از انتخاب آثار ، روز 5 شنبه مورخ 12 تیرماه سال جاری رأس ساعت 10 صبح با حضور مدیران ، هنرمندان انجمن خوشنویسان شهرستان ، هنرجویان و  علاقه مندان به این رشته گشایش و از آثار برگزیده در نمایشگاه نیز تقدیر خواند نمود .

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شیروان خاطر نشان کرد :  برای کسب اطلاعات بیشتر  با علی رحیمی مدیر انجمن خوشنویسان شعبه شیروان با شماره تماس 09153859477  تماس حاصل نمایند .

۴ تیر ۱۳۹۹ ۰۰:۰۱
روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شیروان |

اظهار نظر

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید