اخبار

فروشگاه و نمایشگاه دائمی محصولات و تولیدات شهرستان شیروان افتتاح شد

فروشگاه  و نمایشگاه دائمی محصولات و تولیدات شهرستان شیروان افتتاح شد

 

      به گزارش روابط عمومی فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شیروان ، رئیس این اداره گفت : روز ولادت با سعادت حضرت امام حسن مجتبی (ع) ، فروشگاه و نمایشگاه دائمی محصولات و تولیدات شهرستان شیروان در شهرک ولی عصر (عج) افتتاح شد .

ابراهیم عباس پور گفت : روز ولادت با سعادت حضرت امام حسن مجتبی (ع) ، فروشگاه و نمایشگاه دائمی محصولات و تولیدات شهرستان شیروان با حضورحجت الاسلام تکمیلی (امام جمعه ) ، روحانی ( معاون سیاسی ، اجتماعی فرمانداری ) ، فرخنده ( مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی )، شیرازیان ( مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی و هنری مساجد استان ) ، طهماسبی (معاون توسعه مدیریت و منابع اداره کل ) ، دکتر ساعدی ( رئیس شورای اسلامی شهرشیروان ) ، نماینده ناحیه مقاومت بسیج ، حجت الاسلام عزیزی (رئیس اداره تبلیغات اسلامی )صفی پور ( رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) ، آرام ( رئیس اداره بهزیستی ) ، اسلامی ( معاون پرورشی اداره آموزش و پرورش) ، هیئت امنای مسجد مسلم بن عقیل(ع) ، جوادحشمتی و بشیر روشندل (نمایندگان صدا و سیما )، فاطمه مقدس و حسینعلی ظفری خبرنگاران شهرستان در شهرک ولی عصر(عج) شیروان افتتاح شد  .

وی با اشاره به اینکه محمد محمدزاده قانعی مدیر کانون فرهنگی هنری شهدای شهرک ولی عصر (عج) مسجد مسلم بن عقیل (ع) یکی از حامیان تولیدات بومی و محلی شهرستان است افزود : این نمایشگاه با هدف معرفی تولیدات شهرستان ، اشتغالزایی ، حمایت از 19 واحد تولیدات داخلی ازجمله آبنبات ، قندو شکر ، عسل طبیعی ، ماکارانی ، ادویه ، روغن های گیاهی ، نوشیدنی های بهنوش ، شوینده بهداشتی ، صنایع دستی ، انتشارات و... ، و تمرکز همه در یک مکان مشخص و دائمی  برای همشهریان عزیز گشایش یافت . که درآمد حاصل از آن برای عمران و آبادانی مسجد و حمایت از محرومان و نیازمندان هزینه می شود .

حسین تکمیلی امام جمعه شیروان در آیین این نمایشگاه اظهارداشت : همه مردم همکاری نموده و تولید کنندگان مختلف هم تشویق شوند و با این مجموعه همکاری نمایند تا بتوانیم گامی را در زمینه جهش تولید و عرضه محصولات تولیدی شهرستان داشته باشیم و همچنین مجموعه نهادهای اداری را مکلف کنیم لوازم مورد نیاز مصرفی اداره را از این نمایشگاه خریداری نمایند تا این مکان رونق بگیرد و از این طریق بتوانیم به معرفی شیروان بپردازیم .

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی در آیین افتتاح این نمایشگاه در سال جهش تولیدبسیار ارزشمند است و کانون فرهنگی هنری شهدای شهرک ولی عصر (عج) یکی از کانون های موفق استان در برنامه های فرهنگی و هنری و همچنین در جذب کمک های مردمی به شمار می آید که اقدامات درخشانی در کارنامه خود دارد.

حسین فرخنده در ادامه گفت : این کانون و مسجد بویژه در راستای رزمایش مواسات اقدامات قابل توجهی انجام داده و همچنین با افزایش چرخ خیاطی به 13 عدد با کمک خیرین و پایگاه بسیج مسجد توانسته تعداد بیش از 350 هزار ماسک تهیه و تولید و بین نیازمندان و محرومان سطح شهرستان توزیع نماید .

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شیروان خاطر نشان کرد : در حاشیه افتتاحیه این نمایشگاه از محمد محمدزاده قانعی مدیر کانون فرهنگی هنری شهدای شهرک ولی عصر(عج) مسجد مسلم بن عقیل (ع) برای زحمات بی شائبه در کانون و برگزاری این نمایشگاه و همچنین از فاطمه و عباس قدرتی که با زحمات شبانه روزی خود توانستند در سال 98 روستای زوارم شیروان درششمین جشنواره روستاها و عشایر دوستار کتاب ایران به عنوان برگزیده معرفی گردد توسط امام جمعه و مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی تقدیر شدند .

۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۱۹:۳۰
روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شیروان |

اظهار نظر

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید