اخبار

برگزاری نشست انجمن ادبیات داستانی ققنوس در شیروان

برگزاری نشست انجمن ادبیات داستانی ققنوس در شیروان

به گزارش  روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شیروان  ؛ سرپرست این اداره گفت : نشست انجمن ادبیات داستانی ققنوس روز شنبه در مجتمع فرهنگی هنری غدیر این شهرستان برگزار شد .

ابراهیم عباس پور بیان داشت : روز شنبه نشست انجمن ادبیات داستانی ققنوس به مدیریت لیلا حکاک (دبیر بازنشسته آموزش و پرورش و دارای17 جلد کتاب به چاپ رسیده ) با حضور جمعی از علاقه مندان به داستان نویسی در مجتمع فرهنگی هنری غدیر این شهرستان برگزار شد .

وی خاطر نشان کرد :در این نشست صمیمی علاقه مندان به این رشته به خوانش جدید ترین آثار ادبی خود پرداختند و مدیر این انجمن آثار ارائه شده را نقد و بررسی نمود.

عباس پورافزود : ادبیات داستانی یا داستان تخیلی سبکی از ادبیات است که به داستان هایی اطلاق می شود که بخشی از آن یا همه آن به صورت حکایتی یا نقلی و به شیوه خیالی و تصوری نوشته می شود و در داستان نویسی زمان ، مکان ، شخصیت وجود دارد و ناخودآگاه داستان مارا به سوی خود به حرکت وامی دارد بگونه ای که به خوانش ادامه دهیم تاببینیم چه می شود و چه اتفاقی خواهد افتاد.

سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شیروان خاطر نشان کرد : انجمن  ادبیات داستانی ( با مدیریت لیلا حکاک ) شنبه های هرهفته  با هدفه شناسایی و پرورش استعدادها و همچنین مشارکت در برنامه های هم اندیشی مهارتهای لازم را در نوشتن داستان کسب خواهند نمود .

۲۳ دی ۱۳۹۸ ۲۰:۵۱
روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شیروان |

اظهار نظر

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید