اخبار

نمایشگاه نقاشی در شیروان گشایش یافت .

نمایشگاه نقاشی در شیروان گشایش یافت .

 

به گزارش  روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شیروان  ؛ سرپرست این اداره گفت : نمایشگاه نقاشی از مجموعه آثار نسرین آزادی در مجتمع فرهنگی هنری غدیر این شهرستان گشایش یافت .

ابراهیم عباس پور بیان داشت : نمایشگاه نقاشی از مجموعه آثار نسرین آزادی از هنرمندان هنرهای تجسمی این شهرستان با حضور محمدمهرابی بردر (سرپرست اداره فرهنگی اجتماعی شهرداری شیروان ) و جمعی از علاقه مندان به هنرهای تجسمی در مجتمع فرهنگی هنری غدیر شیروان گشایش یافت .

وی در حاشیه نمایشگاه نقاشی بیان داشت : هرخلق اثر هنری به نوعی روح انسان را پرورش می دهد و  با اثری که خلق می کنید می توانید با برگزاری نمایشگاه هنرهای تجسمی ضمن ترویج این هنر و دادن آگاهی به مردم در گسترش هنرنقاشی و تشویق جوانان بکوشید و بویژه جوانان خلاق و هنرمند را نیز شناسایی نمایید .

سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شیروان با اهداء لوح تقدیر و بسته فرهنگی از این هنرمند شیروانی تقدیر به عمل آورد و  اظهار داشت : دراین نمایشگاه 20 اثر از 17  لغایت 22 دیماه سال جاری به مدت 6 روز از ساعت 16 لغایت 21 جهت بازدید عموم علاقمندان در مجتمع فرهنگی هنری غدیر شهرستان شیروان دایر  می باشد .

۲۰ دی ۱۳۹۸ ۱۹:۲۹
روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شیروان |

اظهار نظر

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید