اخبار

افتتاح کتابخانه مدرسه غیر دولتی شهید بهمن پارسا در شیروان

افتتاح کتابخانه مدرسه غیر دولتی شهید بهمن پارسا در شیروان

 

به گزارش  روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شیروان  ؛ سرپرست این اداره گفت : صبح امروز کتابخانه مدرسه غیر دولتی شهید بهمن پارسا در کوی وحدت این شهرستان افتتاح شد .

ابراهیم عباس پور با اشاره به اینکه مدرسه غیر دولتی شهید بهمن پارسا با مدیریت طیبه بابایان در شیفت صبح و یوسف زاده در شیفت عصر با 5معلم و 58 دانش آموز مشغول تحصیل می باشند اظهار داشت : کتابخانه این مدرسه با بیش از 220 جلد کتاب صبح امروز با حضور احسان روشن ( رئیس اداره کتابخانه های عمومی ) ، جواد ذوالفقاری (کارشناس تکنولوژی ) ، وحید قاسمی ( کارشناس اتوماسیون و هوشمند سازی مدارس ) و منور حسینیان (کارشناس پیش دبستانی ) آموزش و پرورش ، حسین بهادران  (کارشناس امور فرهنگی ) اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ، انجمن اولیا ، معلمین و دانش آموزان افتتاح شد .

سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شیروان هدف از افتتاح این کتابخانه را ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی در جامعه و بویژه دانش آموزان دانست و افزود : این اداره با توجه به اینکه یکصد جلد کتاب به این کتابخانه اهدا نموده حمایت خود را در زمینه اهدا بسته های فرهنگی ( کتاب ) نیز اعلام آمادگی می نماید .

لازم به ذکر است در حاشیه این افتتاحیه دانش آموزان این مدرسه ، نمایشگاه نقاشی و تصویر سازی ، داستان نویسی و بویژه کتاب های دست ساز را به نمایش گذاشته بودند .

۸ دی ۱۳۹۸ ۲۰:۱۹
روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شیروان |

اظهار نظر

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید