• اخبار

فرماندار شیروان در آیین اختتامیه جشنواره تئاتر خراسان شمالی: هنر ابزاری است که می تواند شادی را به جامعه برگرداند

فرماندار شیروان در آیین اختتامیه جشنواره تئاتر خراسان شمالی: هنر ابزاری است که می تواند شادی را به جامعه برگرداند
فرماندار شیروان در آیین اختتامیه سیزدهمین جشنواره تئاتر استان خراسان شمالی با بیان اینکه خیلی وقت است صدای خنده های بلند نایاب شده است خاطرنشان کرد: هر چند امکانات افزایش پیدا کرده اما رابطه ها کاهش داشته است و هنر ابزاری است که می تواند شادی را به جامعه برگرداند.

به گزارش   روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شیروان؛ امین رضا مرآتی، با بیان این که هنرمندان آنچه را دیگران نمی بینند بهتر می بینند و مشکلات را بهتر درک و راه حل های بهتری نیز ارائه می کنند، افزود: امروز شادی در جامعه و در لایه های پنهان ذهنمان گم شده است، هنرمندان می توانند این شادی را در درون ما آشکار کنند.

وی با اشاره به تاثیر گذاری هنر نمایش اضافه کرد: فهمی که انسان از نمایش پیدا می کند بسیار عمیق بوده و شاید از ساعت ها مطالعه نیز به دست نیاید.

مرآتی افزود: در تئاتر ارتباط بین مخاطب و هنرمند ارتباطی دلی است و این باعث شده آنچه در این هنر مننقل می شود باورپذیرتر باشد.  وی با تشکر از مدیر کل و معاونان اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی برای واگذاری این رویداد هنری به شیروان، اظهار کرد: قدردان حضور هنرمندان در شهرستان هستیم و از تمام آنانی که برای برگزاری جشنواره زحمت کشیده اند تشکر می کنیم.

۱۹ مرداد ۱۳۹۷ ۱۸:۵۲
  • اظهار نظر


نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


کلیه حقوق این پورتال متعلق به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می‌باشد
logo-samandehi
شعار سال 97