• اخبار

تئاتر آئینه اندیشه هاست

تئاتر آئینه اندیشه هاست
تئاتر آئینه اندیشه ها و تمرینی برای زندگی است ،جایی که هنرمندان این عرصه با بهره گیری از هنر خود ، بنایی جدید در زندگی مخاطبان می سازند .

به گزار ش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ، شاهرخ شاهرخی شهردار شیروان به مناسبت میزبانی شیروان از سیزدهمین جشنواره تئاتر استان افزود :تئاتر آئینه اندیشه ها و تمرینی برای زندگی است ،جایی که هنرمندان این عرصه با بهره گیری از هنر خود ، بنایی جدید در زندگی مخاطبان می سازند .

شاهرخی  برگزاری جشنواره تئاتر در شیروان  را فرصتی برای بازتاب پیام های تاثیرگذاروارزشمند ونیز تقویت فعالیت های هنرمندان برشمرد و گفت: این هنر از جایگاه ویژه ای در بین هنرهای مختلف برخوردار است تا رسالتی که بر دوش آن قرار داردرا ادا کند .

شهردار شیروان ضمن تقدیر و تشکر از زحمات دلسوزانه و متعهدانه هنرمندان عرصه نمایش شهرستان  شیروان ، مقدم هنرمندان و میهمانان گرامی استان را برای حضور در سیزدهمین جشنواره تئاتر استانی به شهر دارالمصلین  گرامی داشت  و برای همگان از درگاه ایزد منان آرزو توفیق نمود.

شاهرخ شاهرخی در ادامه بیان داشت : امید است تلاش هایتان در استان گنجینه فرهنگ ها و معرفت ها  به نحکیم ،تثبیت و رشد مبانی اخلاقی ،اجتماعی و شهروندی منتج و سازنده فردایی بهتر برای استان عزیزمان باشد .

۱۷ مرداد ۱۳۹۷ ۰۷:۴۴
  • اظهار نظر


نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


کلیه حقوق این پورتال متعلق به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می‌باشد
logo-samandehi
شعار سال 97