• اخبار

شیروان، میزبان خادمان حرم رضوی

شیروان، میزبان خادمان حرم رضوی
کاروان خدام حرم رضوی میهمان مردم ولایتمدار شیروان شدند و پرچم متبرک رضوی را در مقابل دیدگان عاشقان حرم و حریم رضوی قرار دادند.

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شیروان؛ حجت الاسلام حسین کوثری، امام جمعه شهرستان شیروان در برنامه جشن های مردمی زیر سایه خورشید که پس از  استقبال مردم از کاروان خادمان حرم رضوی در مسجد جامع شیروان صورت گرفت از حضور خادمان حرم رضوی در جمع مردم شهرستان شیروان تقدیر کرد و گفت: به حمد خداوند چند سالی است از نعمت حضور خادمان امام هشتم متنعم می شویم که این برای مردم مایه مباهات و خوشحالی ست.

امام جمعه شهرستان شیروان، پرچم متبرک حرم رضوی را سرشار از عطر مهر و مهربانی و محبت ذکر کرد و گفت: پرچم حرم امام رضا علیه السلام کم از پیراهن یوسف نیست و همانگونه که پیراهن یوسف چشم یعقوب را بینا کرد قطعاً برای مردم استان نیز به ویژه مردم شیروان مایه خیر و برکت خواهد بود.

حجت الاسلام کوثری، در این شب عزیز و حضور خادمان حرم فرصت را غنیمت شمرد و شفای بیماران، استجابت دعا ها، نزول باران و گره گشایی از مشکلات مردم را از خداوند طلب کرد و گفت: نعمت ولایت با هیچ چیز معاوضه نمی شود و آن قدر نعمت ولایت سنگین و گرانبهاست که تا وقتی انسان ولایت دارد یعنی همه چیز دارد.

کاروان خدام حرم رضوی تا سوم مردادماه در مناطق شهری و روستایی شهرستان های اسفراین، مانه و سملقان، گرمه، جاجرم و راز و جرگلان حضور می یابند و برنامه جشن های مردمی زیرسایه خورشید را اجرایی می کنند.

۲ مرداد ۱۳۹۷ ۱۱:۳۷
  • اظهار نظر


نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


کلیه حقوق این پورتال متعلق به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می‌باشد
logo-samandehi
شعار سال 97