• اخبار

پیام تسلیت به مناسبت درگذشت "حاج غلامرضا محمدی باجگیران" شاعر شیروانی

پیام تسلیت به مناسبت درگذشت "حاج غلامرضا محمدی باجگیران" شاعر شیروانی
زهره بابائی سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شیروان در پیامی در گذشت شاعر نام آشنای شیروانی استاد"حاج غلامرضا محمدی باجگیران" را تسلیت گفت

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شیروان ؛ به مناسبت درگذشت شاعر نام آشنای شیروانی استاد "حاج غلامرضا محمدی باجگیران" پیام تسلیتی از سوی سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی این شهرستان صادر شد.

 

"خبر ناگوار  از دست دادن استاد ارجمند جناب حاج غلامرضا محمدی باجگیران، مردی از دیار شعر و ادب و معرفت ، داغ سنگینی بر جسم و جان پیکره فرهنگ، هنر و ادبیات شیروان نهاد.

 فقدان آن استاد فرهیخته چون زخمی عمیق بر دل دوستداران و اهالی و اصحاب فرهنگ و هنر شهرستان باقی خواهد ماند و مایه تاثر و تالم است.

 لذا بدینوسیله فقدانشان را به خانواده محترم و همشهریان گرامی تسلیت گفته و از درگاه حق تعالی برای بازماندگان صبر و برای آن عزیز فقید مغفرت مسئلت دارم."

گفتنی است: مرحوم "حاج غلامرضا محمدی باجگیران" از شاعران کرمانج بوده کتابهایی با عنوان ه لو و ضرب المثل های کرمانجی را به رشته تحریر در آورده است. وی مسئول انجمن ادبی ارمان بوده و معروفترین ترانه او به نام ارمان ارمان توسط محسن میرزازاده خوانده شده است.

مراسم تشییع پیکر و تدفین و مجلس ترحیم این مرحوم امروز با حضور گسترده اهالی قدرشناس و فرهنگ دوست برگزار می شود.

۲۸ تیر ۱۳۹۷ ۱۰:۲۹
  • اظهار نظر


نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


کلیه حقوق این پورتال متعلق به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می‌باشد
logo-samandehi
شعار سال 97