• اخبار

برگزاری اولین نشست هم اندیشی مدیران مجتمع های فرهنگی و هنری استان در شیروان

برگزاری اولین نشست هم اندیشی مدیران مجتمع های فرهنگی و هنری استان در شیروان
نشست هم اندیشی مدیران مجتمع های فرهنگی وهنری استان و مسئولان اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی در شیروان برگزار شد.

 به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شیروان ؛  زهره بابائی با اعلام خبر فوق افزود : نشست هم اندیشی مدیران مجتمع های فرهنگی وهنری استان  و مسئولان اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی در شیروان، با هدف تعامل مجتمع های فرهنگی وهنری استان  با یکدیگر، مشارکت در اجرای برنامه های فرهنگی و هنری  و ارائه برنامه ها برگزار شد. در این جلسه علی اکبر طهماسبی معاون اداری و مالی ، ابوالحسن حیدری سرپرست معاونت هنری، حسین هلاکویی مدیر حراست و علی اصغر نودهی حضور داشتند.

ابوالحسن حیدری با توجه به بحث واگذاری مجتمع ها گفت: مجتمع های فرهنگی و هنری بازوان قدرتمند اداره فرهنگ و ارشاد هستند. یکی از اهداف ما در بحث واگذاری تاکید بر اهمیت مساله اقتصاد در فعالیتهای فرهنگی و هنری است. برنامه ریزی در این زمینه باعث میشود تا فعالیت انجمن های فرهنگی و هنری خروجی اقتصادی داشته باشد. انجمن های فرهنگی و هنری در پیشبرد برنامه ها و فعالیت ها نقش اساسی دارند  و مشارکت در فضاهای فرهنگی هنری شرایط را برای دیده شدن هنرمند و حمایت از فعالیت هنری آنان ایجاد می کند.

 

در ادامه علی اکبر طهماسبی  با اشاره به این نکته که مسئولین مجتمع های فرهنگی هنری در تعامل با جامعه هنری نقش اساسی دارند بیان کرد: تعمیر و تجهیز مجتمع ها با نظر و تائید اداره شهرستان انجام می شود و از مدیران مجتمع ها انتظار می رود با تعیین اولویت ها نسبت به تجهیز مجتمع در هر شهرستان اقدام لازم را انجام دهند.

در این نشست  مواردی همچون رسیدگی به مشکلات موجود و ارائه پیشنهادات  جهت بهبود وضعیت مجتمع های فرهنگی هنری و نحوه برگزاری کارگاه های آموزشی مطرح شد. در پایان معاون اداری و مالی اداره کل با اهدا لوح سپاس از فعالیت ها و تلاشهای مدیران مجتمع های استان تقدیر نمود.

۷ تیر ۱۳۹۷ ۱۹:۳۹
  • اظهار نظر


نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


کلیه حقوق این پورتال متعلق به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می‌باشد
logo-samandehi
شعار سال 97