• اخبار

حجت الاسلام و المسلمین حسین کوثری : اشتغال یکی از معضلات جامعه است که باید با حمایت از کالای داخلی رونق بگیرد.

حجت الاسلام  و المسلمین حسین کوثری : اشتغال یکی از معضلات جامعه است که باید با حمایت از کالای داخلی رونق بگیرد.
چهل و هفتمین جلسه ی شورای فرهنگ عمومی در شیروان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شیروان؛ رئیس شورای فرهنگ عمومی شیروان درچهل و هفتمین نشست شورای فرهنگ عمومی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره حضرت امام خمینی (ره)  و سالروز ارتحال این مرد بزرگ گفت :  هر چه از انقلاب ما  می گذرد باید قدرت و تبیین آرمان های انقلاب بیشتر شود .امروزه همه اسباب و وسایل مهیا و فراهم است و ما باید از اهداف اسلام از عدالت ،خیر خواهی  و مبارزه با ظلم و ستمی که اسلام می گوید سخن بگوییم ،ما باید تمدن اسلامی را به دنیا بشناسانیم

حجت الاسلام  حسین کوثری افزود : یکی از کارهای اساسی ما شناساندن انقلاب به  نسل سوم و چهارم است ما باید بحث انقلاب را برجسته کنیم.

امام جمعه  شیروان در بحث حمایت از کالای ایرانی گفت :  اشتغال یکی از معضلات جامعه است که باید با حمایت از کالای داخلی رونق بگیرد . با حمایت از فروشنده و تولید کننده ی  داخلی باید ذهنیت استفاده از جنس خارجی را از ذهن مردم پاک کرد.

نائب رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان شیروان دررابطه با شعار سال حمایت از کالای ایرانی گفت : حوزه های اداری می توانند با خرید کالای ایرانی ،با اولویت شهرستان و استان از کالای داخلی حمایت کنند.

مرآتی خاطر نشان کرد 3 ماهه تابستان فرصت بسیار خوبی برای معرفی تولیدات شهرستان است و هم چنین ایجاد فضای امید و نشاط برای کار و تولید به حمایت از صنایع دستی و تولیدات داخلی تاکید کرد.

زهره بابائی دبیر شورای فرهنگ عمومی شیروان ضمن تبریک  ولادت امام حسن مجتبی (ع) و گرامیداشت یاد و خاطره حضرت امام خمینی (ره) و قدردانی از تعامل و همکاری و هماهنگی اعضای محترم در جهت پیگیری مصوبات خواستار تعامل بیش از پیش و اهتمام بیشتر در جهت اجرایی شدن مصوبات شورا در سال جدید شد.

در پایان پس از بحث و تبادل نظر هریک از اعضا پیشنهادات و راهکارهای خود را در خصوص موضوع جلسه ارئه دادند 

۱۰ خرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۳۳
  • اظهار نظر


نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


کلیه حقوق این پورتال متعلق به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می‌باشد
logo-samandehi
شعار سال 97