• اخبار

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی: تولید کنندگان در فرهنگ عمومی می بایست به عنوان پیشتازان استقلال و عزت کشور مطرح شوند.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی: تولید کنندگان در فرهنگ عمومی می بایست به عنوان پیشتازان استقلال و عزت کشور مطرح شوند.
چهل و هفتمین جلسه شورای فرهنگ عمومی در شهرستان شیروان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شیروان ؛ حسین فرخنده مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی در چهل و هفتمین جلسه ی شورای فرهنگ عمومی شهرستان شیروان گفت : با توجه به اهمیت پیشبرد اهداف  اقتصادی کشور نیازمند ،تحقق شعار سال " حمایت از کالای ایرانی" است.

با معرفی کالای ایرانی علاوه بر تاثیر اقتصادی ،شاهد تاثیرات فرهنگی آن هم خواهیم بود .چرا که یکی از راههای انتقال فرهنگ با انتقال کالا صورت می پذیرد. ب

با توجه به مزیت نسبی شهرستان شیروان خاطر نشان کرد : میتوان با گسترش عرضه گاه های هنری  و مشارکت دستگاه ها جهت حمایت از هنرمندان قدم های مثبتی برداشت.

وی  هم چنین  با تاکید بر برگزاری دوره های آموزشی خاطر نشان کرد:  ما نیازمند فرهنگ سازی حمایت از کالای ملی در مدارس و محیط های آموزشی هستیم.

شناسایی تولید کنندگان برتر شهرستان و تجلیل از آنان، در اختیار قرار دادن ظرفیتهای تبلیغاتی شهر برای معرفی کالاهای ایرانی، توانمند سازی تولید کنندگان جهت بروز نمودن فرآیند تولید از طریق آموزش از جمله تصمیمات این جلسه بود.

۱۰ خرداد ۱۳۹۷ ۱۱:۵۷
  • اظهار نظر


نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


کلیه حقوق این پورتال متعلق به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می‌باشد
logo-samandehi
شعار سال 97