• اخبار

مراسم تکریم و معارفه رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شیروان برگزار شد

مراسم تکریم و معارفه  رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شیروان برگزار شد
روزگذشته زهره بابایی به عنوان سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامیشیروان معرفی و از زحمات احمد زیبایی رئیس سابق قدردانی شد.

به گزارش  روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شیروان  ،مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی ضمن قدردانی از فعالیت های احمد زیبایی سرپرست سابق اداره فرهنگ وارشاد اسلامی  شیروان طی حکمی «زهره بابایی» را به عنوان سرپرست اداره  فرهنگ و ارشاد اسلامی منصوب کرد.

در حکم فرخنده آمده است:گام نهادن در مسیرخطیر فرهنگ و هنر و برنامه ریزی و زمینه سازی برای شکوفایی، بالندگی و توسعه اندیشه ها، جریان ها، و خدمات ارزنده فرهنگی و هنری اراده ای محکم، اندیشه ای پویا و همتی بلند می طلبد. تخصص هنری، اراده و انگیزه متعهدانه برای پذیرش از مسئولیت و نگاه برنامه محور نشان از شایستگی برای تصدی امور فرهنگی و هنری است از این رو به موجب این ابلاغ به عنوان سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شیروان منصوب می شوید.

در این حکم تصریح شده است: از خداوند متعال مسالت می نمایم به شما و همه ی دوستداران و علاقمندان اعتلای فرهنگ و هنر اسلامی و ایرانی توفیقات روز افزون و بهروزی بسیار عطا فرماید. توفیق جنابعالی را در انجام وظایف محوله و نیز اعتلای فرهنگ و هنر اسلامی ایرانی از درگاه خداوند متعال مسالت می نماید.

زهره بابایی پیش از این به عنوان کارشناس هنری و مسئول آموزش در اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مشغول به خدمت بوده است. 

۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۹:۰۱
  • اظهار نظر


نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


کلیه حقوق این پورتال متعلق به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می‌باشد
logo-samandehi
شعار سال 97