• اخبار

تجلیل از نویسنده کتاب جعفر قلی زنگلی با حضور مسئولین

تجلیل از نویسنده کتاب جعفر قلی زنگلی با حضور مسئولین
در حاشیه برنامه شب موسیقی مقامی مراسم تجلیل از بابا صفر مرادی نویسنده کتاب جعفر قلی زنگلی شاعر و عارف کرمانج با حضور مسئولین شهرستان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شیروان، احمد زیبایی با اعلام این خبر گفت:در حاشیه برنامه شب موسیقی مقامی مراسم تجلیل از بابا صفر مرادی نویسنده کتاب جعفر قلی زنگلی شاعر و عارف کرمانج که با حضور مسئولین شهرستان نماینده محترم مجلس جناب آقای دکتر عزیزی ، فرماندار محترم جناب آقای مراتی، معاون مدیر کل محترم صنایع دستی ، میراث فرهنگی و گردشگری جناب آقای سعادت طلب و جمعی از مسئولان شهرستانی  در مجتمع فرهنگی و هنری غدیر برگزار شد.

زیبایی با اشاره به اینکه این رویداد مهم فرهنگی ببا همکاری گروه موسیقی مقامی هنگستان برگزار شده است. اظهار کرد: تجلیل و بزرگداشت مفاخر وبزرگان عرصه فرهنگ و هنر حداقل کار برای حفظ فرهنگ و هنر ایرانی اسلامی است .

زیبائی تصریح کرد :با وجود پیشرفت‌های بسیار در زمینه وسایل ارتباطی و حضور گسترده رسانه‌های دیجیتال، کتاب هم‌چنان جایگاه خود را در میان اشخاص اهل فرهنگ و علاقه‌مند حفظ کرده است.

بابا صفر مرادی متولد سال 1320 پژوهشگر، نویسنده، شاعر، تهیه کننده و مجری برنامه های رادیویی است. برنامه فریاد و چشمه ساران و حکایتنه از جمله برنامه های رادیویی است که وی نویسندگی و تهیه کنندگی آنها را به عهده داشته است . کتاب جعفر قلی زنگلی شاعر و عارف کرمانج نوشته اوست که در سال 1395 رونمایی شد.

۲۵ آذر ۱۳۹۶ ۱۳:۳۴
  • اظهار نظر


نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


کلیه حقوق این پورتال متعلق به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می‌باشد
logo-samandehi
شعار سال 97