• اخبار

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی در دیداربا فرماندار شیروان: افزایش فضای خدمات فرهنگی، هنری خراسان شمالی در دولت تدبیر و امید

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی در دیداربا فرماندار شیروان: افزایش فضای خدمات فرهنگی، هنری خراسان شمالی در دولت تدبیر و امید
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی گفت: فضای خدمات فرهنگی هنری استان در دولت تدبیر و امید افزایش داشته و شرایطی فراهم شده که هنرمندان بیشتر از قبل ورود پیدا کرده اند.

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شیروان؛ حسین فرخنده در دیدار با فرماندار شیروان اظهار کرد: باید فضایی را باز کنیم که هنرمندان با آرامش بتوانند به ارائه آثار هنری خود بپردازند و این امر باعث رویش هنر می شود.

 وی با اشاره به استقبال خوب مردم این استان از سینما گفت: ساخت سینما نیازمند حمایت همه جانبه است که در این دولت ساخت فیلم های مخاطب پسند بهتر و وضعیت سالن های سینمایی بهتر شده است.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی گفت: شیروان یکی از شهرهای مهم در بحث فرهنگ و هنر است که زیرساخت های آن نسبت به سایر شهرستان ها بهتر است و با احداث کتابخانه مرکزی در این شهر سرانه فضای فرهنگی در شیروان افزایش پیدا خواهد کرد.

فرماندار شیروان هم در این دیدار گفت: حرکت دولت حرکت رو به جلو است که باید فضای فرهنگی را افزایش داد.

امین رضا مرآتی با اشاره به نقش فرهنگ و ارشاد اسلامی در کشور اظهار کرد: اگر به فرهنگ نگاه جدی صورت گیرد همه بخش های اجتماع را می تواند تحت تاثیر قرار دهد که نقش محیطی آن در شهرستان بیشتر دیده می شود.

وی گفت: نیاز مردم روز به روز به بخش فرهنگ و هنر بیشتر و متنوع تر می شود و با تماشای فیلم در سینما اثر فرهنگی و تفریح اجتماعی را سپری می کنند که ارشاد در خانواده نقش مهمی دارد.

۵ آذر ۱۳۹۶ ۰۸:۱۸
  • اظهار نظر


نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


کلیه حقوق این پورتال متعلق به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می‌باشد
logo-samandehi
شعار سال 97