• اخبار

با حضور مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی؛ جلسه کارگروه فرهنگی، هنری شهرستان شیروان برگزار شد /توسعه فعالیت های فرهنگی و هنری در استان

با حضور مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی؛ جلسه کارگروه فرهنگی، هنری شهرستان شیروان برگزار شد /توسعه فعالیت های فرهنگی و هنری در استان
جلسه کارگروه فرهنگی، هنری شیروان با حضور مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان خراسان شمالی در محل سالن جلسات اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شیروان؛ مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان در این جلسه اظهار کرد: در بخش های مختلف باید حوزه فرهنگ و هنر دیده شود و از ظرفیت های موجود کمک گرفته شود.

حسین فرخنده با بیان اینکه در حوزه تئاتر هنرمندان در شهرستانها مقام های خوبی در سطح کشور کسب کردند، گفت:  این امر نشان دهنده علاقه، پشتکار، پویایی و خلاقیت هنرمندان است که ضرورت دارد  از مشارکت و ظرفیت خوب هنرمندان شهرستان ها در بخش های مختلف استفاده کنیم.

وی افزود: باید به میزانی که با جامعه فرهنگی و هنری ارتباط برقرار می کنیم کارها و فعالیت های این حوزه را توسعه و گسترش دهیم.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی خواستار استفاده بهینه از امکانات موجود برای توسعه امور فرهنگی در تمامی شهرستان های استان شد.

رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شیروان هم در جلسه اظهار کرد: هنرمندان شیروان بسیار توانمند و بی ادعا هستند که صادقانه تلاش می کنند و با توجه به کمبودها از استعدادها و توانمندی های بالایی برخوردارند که تاکنون شاهد موفقیت آنان در حوزه مختلف فرهنگی و هنری و کسب رتبه های برتر در سطح کشوری بوده ایم.

۵ آذر ۱۳۹۶ ۰۸:۱۵
  • اظهار نظر


نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


کلیه حقوق این پورتال متعلق به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می‌باشد
logo-samandehi
شعار سال 97