• اخبار

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی در دیدار با امام جمعه شیروان: ارتقای فرهنگ عمومی نیازمند مشارکت مردم و مسئولان است

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی در دیدار با امام جمعه شیروان: ارتقای فرهنگ عمومی نیازمند مشارکت مردم و مسئولان است
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی گفت: ارتقای فرهنگ عمومی یک امری است که نیازمند توجه اقشار مختلف مردم و مسئولان استان به این موضوع است.

به گزارش  روابط عمومی اداره  فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شیروان ؛ حسین فرخنده در دیدار با امام جمعه شیروان اظهار کرد: از ظرفیت های مردم می بایست برای ارتقای فرهنگ عمومی استفاده شود و در این راستا باید برنامه ٥ ساله، با توجه به منابعی که داریم تنظیم و از آن استفاده کرد .

وی گفت: باید چشم انداز خوبی برای ارائه خدمات فرهنگی، هنری فراهم شود و بتوانیم از ظرفیت های فرهنگی استفاده کنیم و در این راستا قدم های موثری برداریم.

امام جمعه شیروان هم در دیدار گفت: مباحث فرهنگی در کشور باید بصورت جدی مورد توجه مردم و مسئولان قرار گیرد تا فرهنگ را به طور صحیح و درست تقویت و گسترش دهیم.

حجت الاسلام حسین کوثری همچنین نقش هدایتی و نظارتی در حوزه فرهنگ و هنر را مورد تاکید قرار داد.  

مسئول کانون های فرهنگی هنری مساجد خراسان شمالی هم در این دیدار گفت: تا پایان برنامه ٦ توسعه تمامی مساجد شهری و بالای هزار نفر باید کانون فرهنگی هنری داشته باشند.

هاشم شیرازیان با بیان اینکه هم اکنون ٣٥٨ کانون فرهنگی هنری مساجد در این استان فعال هستند گفت: باید به برنامه های محتوایی توجه بیشتری صورت گیرد و لازم است بحث روستاهای دوستدار کتاب به خوبی مطرح شود.

۵ آذر ۱۳۹۶ ۰۸:۰۱
  • اظهار نظر


نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


کلیه حقوق این پورتال متعلق به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می‌باشد
logo-samandehi
شعار سال 97