• اخبار

صدور بیانیه به مناسبت روز 13 آبان توسط اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و انجمن های فرهنگی و هنری شیروان

صدور بیانیه به مناسبت روز 13 آبان توسط اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و انجمن های فرهنگی و هنری شیروان
اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شیروان به مناسبت 13 آبان روز دانش آموز و روز ملی مبارزه با استکبار بیانیه ای به شرح ذیل صادر کرد .

روز سیزدهم آبان روز تجلی دوباره آزادگی و شجاعت و غیرت انقلابی در ملت مسلمان ماست.

حضرت امام خامنه ای ( مد ظله العالی )

سیزدهم آبان یادآور اوج افتخارات ملت ایران است سالروز شهادت جمع کثیری از دانشجویان، روز ملی مبارزه با استکبار جهانی، تسخیر لانه ی جاسوسی آمریکا توسط دانشجویان پیرو خط امام و برملاشدن سیاست ها و نیرنگ های استکبار جهانی علیه ایران اسلامی را دوباره برای ملت همیشه در صحنه ایران زنده می کند.

 

صبح شنبه اصحاب فرهنگ هنر و رسانه با حضور خود در راهپیمایی 13 آبان ، یاوه گویی های ترامپ رئیس جمهوری آمریکا را محکوم خواهند کرد و با حضور موثر خود به دنیا نشان می دهند که پای نظام و انقلاب تا آخر ایستاده اند و یاوه گویی های ترامپ و سردمداران آمریکا تاثیری در اراده ملت ایران نخواهد داشت  . در برابر همه توطئه ها ی استکبار جهانی و صهیونیسم در طول دوران انقلاب شکوهمند اسلامی ، ملت بزرگ ایران با تکیه بر فرهنگ عاشورایی و مرجعیت دینی ، تصمیم انقلابی و قاطع خود را برای پایداری و دفاع از استقلال و تمامیت ارضی و مرزهای عقیدتی خود اتخاذ کرده و امروز پرتو انقلاب اسلامی عالم گیرشده است و ملل مسلمان و آزاده جهان ، انقلاب اسلامی را سرلوحه خود قرار داده اند .

اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شیروان ضمن گرامیداشت سیزدهم آبان روز ملی مبارزه با استکبار جهانی بر لزوم وحدت ملت مسلمان ایران در برابر دسیسه‌های استکبار تاکید می‌ورزد و از اصحاب فرهنگ هنر و رسانه دعوت می کند همراه با ملت شریف و رشید ایران اسلامی و مردم مبارز و انقلابی شیروان با عزت و اقتدار، تحت رهبری ولی امر مسلمین جهان حضرت آیت اله العظمی امام خامنه ای ( مد ظله العالی )  در روز 13 آبان هم صدا شویم و در مسیر نیل به حکومت جهانی مهدی (عج) به مبارزه همه‌جانبه با ظلم و ظالم در سراسر دنیا ادامه ‌دهیم .

۱۱ آبان ۱۳۹۶ ۱۰:۰۰
  • اظهار نظر


نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


کلیه حقوق این پورتال متعلق به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می‌باشد
logo-samandehi
شعار سال 97